Verbinden Reiten 鍔 ester ledecká snowboard čt Meter Beachtung Temperatur

Jízda Ester Ledecké v kombinačním sjezdu – ČT sport – Česká televize

ČT sport - Před pár dny to všem natřela na prkně, dnes snowboard mění za  lyže. Ester Ledecká se ve francouzském Val d'Isere představí v prvním  sjezdu sezóny. ⛷ Nenechte si ho
ČT sport - Před pár dny to všem natřela na prkně, dnes snowboard mění za lyže. Ester Ledecká se ve francouzském Val d'Isere představí v prvním sjezdu sezóny. ⛷ Nenechte si ho

Ledeckou závod bavil: Bylo tam trošku snowboardu, ale udělala jsem maximum  – ČT sport – Česká televize
Ledeckou závod bavil: Bylo tam trošku snowboardu, ale udělala jsem maximum – ČT sport – Česká televize

Ledecké Cortina sedí, ve sjezdu skončila třetí. Vyhrála domácí favoritka  Goggiaová – ČT sport – Česká televize
Ledecké Cortina sedí, ve sjezdu skončila třetí. Vyhrála domácí favoritka Goggiaová – ČT sport – Česká televize

MS ve snowboardingu 2021 a Ester Ledecká: program a výsledky | iSport.cz

Ledecká je hrdá na sebe i na tým: Vím, že jsem občas takové dvouhlavé  telátko – ČT sport – Česká televize
Ledecká je hrdá na sebe i na tým: Vím, že jsem občas takové dvouhlavé telátko – ČT sport – Česká televize

Ester Ledecká jde do akce. Unikátní hrdinku sleduje svět, média i odmítala  | iSport.cz
Ester Ledecká jde do akce. Unikátní hrdinku sleduje svět, média i odmítala | iSport.cz

OFFICIAL page of Olympic Champions on snowboard and ski Ester Ledecka

ZOH 2022 | Suverénní obhajoba! Ledecká opět slaví olympijské zlato na  snowboardu - iDNES.cz
ZOH 2022 | Suverénní obhajoba! Ledecká opět slaví olympijské zlato na snowboardu - iDNES.cz

Na prkně se už cítím líp, říká Ledecká po drtivém vítězství – ČT sport – Česká  televize
Na prkně se už cítím líp, říká Ledecká po drtivém vítězství – ČT sport – Česká televize

ČT sport - Ester Ledecká byla i při druhém olympijském vystoupení krůček od  medaile, nakonec to však těsně nevyšlo. Šampionka z paralelního obřího  slalomu na snowboardu dojela v Super-G na 5. místě.
ČT sport - Ester Ledecká byla i při druhém olympijském vystoupení krůček od medaile, nakonec to však těsně nevyšlo. Šampionka z paralelního obřího slalomu na snowboardu dojela v Super-G na 5. místě.

ČT odvysílá dnešní sjezd i čtvrteční Super G, přesvědčila ji účast Ester  Ledecké - Lupa.cz
ČT odvysílá dnešní sjezd i čtvrteční Super G, přesvědčila ji účast Ester Ledecké - Lupa.cz

ČT sport on Twitter: "Je to tam!✊🙌 Ester #Ledecká vítězí i v paralelním  obřím slalomu snowboardistek 🏂 a tučným písmem se navždy zapisuje do  olympijské historie‼️🔝👏 #ZOH2018 #PyeongChang2018 #snowboard #czechteam  #STR https://t.co/y0ccpIruk6" /
ČT sport on Twitter: "Je to tam!✊🙌 Ester #Ledecká vítězí i v paralelním obřím slalomu snowboardistek 🏂 a tučným písmem se navždy zapisuje do olympijské historie‼️🔝👏 #ZOH2018 #PyeongChang2018 #snowboard #czechteam #STR https://t.co/y0ccpIruk6" /

Pokus o další zázrak. Ledecká je na prahu sezony plné zlatých obhajob -  iDNES.cz
Pokus o další zázrak. Ledecká je na prahu sezony plné zlatých obhajob - iDNES.cz

Hořké zklamání v boji o medaile: Ester Ledecká se zranila, na mistrovství  závodit nebude – eXtra.cz
Hořké zklamání v boji o medaile: Ester Ledecká se zranila, na mistrovství závodit nebude – eXtra.cz

Ester Ledecké pomohou dvě zlaté k přílivu sponzorů | E15.cz

Ledecká o víkendu v Ga-Pa nepojede, teď má přednost snowboard – ČT sport – Česká  televize
Ledecká o víkendu v Ga-Pa nepojede, teď má přednost snowboard – ČT sport – Česká televize

ČT získala práva na přenos závodů s účastí Ester Ledecké | MediaGuru

Snový návrat na snowboard! Ester Ledecká ovládla Světový pohár v Cortině |  Snowboarding
Snový návrat na snowboard! Ester Ledecká ovládla Světový pohár v Cortině | Snowboarding

Ledecká po roce na (novém) prkně: Kouč říkal, že pro juniory jsem babička |  iSport.cz
Ledecká po roce na (novém) prkně: Kouč říkal, že pro juniory jsem babička | iSport.cz

Ester Ledecká – program na DNES, výsledky, online přenos + TV

ČT sport on Twitter: "Včera si Ester #Ledecka dojela suverénně pro  vítězství. Dnes se však na start závodu 🇨🇿závodnice nepostavila. Důvodem  mají být lehké zdravotní potíže. "Zrušili jsme to hlavně z preventivních
ČT sport on Twitter: "Včera si Ester #Ledecka dojela suverénně pro vítězství. Dnes se však na start závodu 🇨🇿závodnice nepostavila. Důvodem mají být lehké zdravotní potíže. "Zrušili jsme to hlavně z preventivních

Ester Ledecká Welcomes New Partner | ROBE Lighting

ESTER LEDECKÁ PROGRAM 2022 ▷ Kdy jede Ledecká závody

ČT sport - Kvalifikací proplula bez sebemenšího zaváhání. 💪 Bude Ester  Ledecká stejně suverénní i ve vyřazovací fázi a dojede si pro další  olympijské zlato? 🇨🇿✊ Sledujte přímý přenos závodu od 7:30
ČT sport - Kvalifikací proplula bez sebemenšího zaváhání. 💪 Bude Ester Ledecká stejně suverénní i ve vyřazovací fázi a dojede si pro další olympijské zlato? 🇨🇿✊ Sledujte přímý přenos závodu od 7:30